Terug

Craft Active Intensity Longsleeve Shirt Crew Neck Zwart Dames

  • Craft Active Intensity Longsleeve Shirt Crew Neck Zwart Dames
  • Craft Active Intensity Longsleeve Shirt Crew Neck Zwart Dames
  • Craft Active Intensity Longsleeve Shirt Crew Neck Zwart Dames
  • Craft Active Intensity Longsleeve Shirt Crew Neck Zwart Dames
  • Craft Active Intensity Longsleeve Shirt Crew Neck Zwart Dames
  • Craft Active Intensity Longsleeve Shirt Crew Neck Zwart Dames

Tot 15.00 uur wordt zelfde werkdag nog verzonden

  • SKU: 1907937-999995-XL
  • EAN: 7318573145008
  • Voorraad: 1

Craft Active Intensity Crew Neck thermoshirt dames zwart staat bekend als het meest geavanceerde ondershirt van Craft. Het thermoshirt van Craft beschikt over een ergonomische pasvorm voor optimaal comfort en bewegingsvrijheid.

€ 44,95

Zet op verlanglijst

  • Alles voor je obstacle, mud en trail run
  • Tot 15.00 besteld. Morgen in huis. (NL/BE)
  • Gratis verzending vanaf 50 euro
  • Tot 100 dagen ruilen. Ook in onze winkel.

Productomschrijving

Craft Active Intensity Longsleeve Shirt Crew Neck Zwart Dames

Craft Active Intensity Crew Neck thermoshirt dames zwart staat bekend als het meest geavanceerde ondershirt van Craft. Het thermoshirt van Craft beschikt over een ergonomische pasvorm voor optimaal comfort en bewegingsvrijheid. De onderkleding voert zweet effectief af en beheerst de lichaamstemperatuur. De bodymapping structuur zorgt voor isolatie en optimale vochtregulatie. Het zachte materiaal maakt het thermoshirt extra comfortabel. De Active Intensity heeft een nauwsluitende pasvorm. Het zwarte dames thermoshirt beschikt over platte naden om irritatie aan de huid te voorkomen.

* Ergonomische pasvorm
* Reguleert vocht en temperatuur
* Bodymapping structuur
* Optimaal draagcomfort
* Nauwsluitende pasvorm
* Platte naden

Materiaal: 100% polyester

Bestel de Craft Active Intensity Crew Neck voor dames nu eenvoudig online!

Craft maattabel dames      
EUXSSMLXLXXL
Borstomvang (cm)828894100106114
Taillemaat (cm)647076828896
Heupomvang (cm)9096102108114122
Armlengte (cm)7172,574,075,577,078,5
Binnenbeenlengte (cm)79,080,582,083,585,086,5
Lengte (cm)164167170173176179

Verzending & Advies

Verzending & Advies

We versturen onze spullen elke werkdag. Voor 15.00 uur besteld gaat het in Nederland en België met PostNL mee. Je krijgt een track & trace code.

Meer informatie

Twijfel je over de juiste keuze? Je kunt ons altijd om advies vragen via service@dutchmudmen.com

Vergelijk producten Verwijder alle producten

You can compare a maximum of 3 products

    Hide compare box
    Craft Active Intensity Longsleeve Shirt Crew Neck Zwart Dames

    Craft Active Intensity Longsleeve Shirt Crew Neck Zwart Dames

    € 44,95

    Dutch Mud Men 4,6 / 5 - 2162 Reviews @ Yotpo