• Goed advies sinds 2012
  • Webshop en fysieke winkel
  • Vanaf 50 euro gratis verzending

9.4/10Reviews

Craft Active Intensity Longsleeve Shirt Crew Neck Zwart Dames

Craft Craft Active Intensity Longsleeve Shirt Crew Neck Zwart Dames

€44,95

Craft

Craft Active Intensity Longsleeve Shirt Crew Neck Zwart Dames

€44,95

  • SKU: 1907937-999995-XL
  • EAN: 7318573145008

Op voorraad - Voor 15.00 uur besteld = zelfde werkdag verstuurd

  • Gratis verzending Vanaf €50,-

Craft Active Intensity Crew Neck thermoshirt dames zwart staat bekend als het meest geavanceerde ondershirt van Craft. Het thermoshirt van Craft beschikt over een ergonomische pasvorm voor optimaal comfort en bewegingsvrijheid.

Productomschrijving

Craft Active Intensity Crew Neck thermoshirt dames zwart staat bekend als het meest geavanceerde ondershirt van Craft. Het thermoshirt van Craft beschikt over een ergonomische pasvorm voor optimaal comfort en bewegingsvrijheid. De onderkleding voert zweet effectief af en beheerst de lichaamstemperatuur. De bodymapping structuur zorgt voor isolatie en optimale vochtregulatie. Het zachte materiaal maakt het thermoshirt extra comfortabel. De Active Intensity heeft een nauwsluitende pasvorm. Het zwarte dames thermoshirt beschikt over platte naden om irritatie aan de huid te voorkomen.

* Ergonomische pasvorm
* Reguleert vocht en temperatuur
* Bodymapping structuur
* Optimaal draagcomfort
* Nauwsluitende pasvorm
* Platte naden

Materiaal: 100% polyester

Bestel de Craft Active Intensity Crew Neck voor dames nu eenvoudig online!

Craft maattabel dames      
EUXSSMLXLXXL
Borstomvang (cm)828894100106114
Taillemaat (cm)647076828896
Heupomvang (cm)9096102108114122
Armlengte (cm)7172,574,075,577,078,5
Binnenbeenlengte (cm)79,080,582,083,585,086,5
Lengte (cm)164167170173176179
Inloggen

Wachtwoord vergeten?

  • Al je orders en retouren op één plek
  • Het bestelproces gaat nog sneller
  • Je winkelwagen is altijd en overal opgeslagen

vergelijk0

Dutch Mud Men 9.4 / 10 - 2300 Reviews @ Yotpo & Feedback Company